open

Okrasné zahrady


Vytvoření okrasné zahrady dle vašich představ, doplňující se navíc třeba tvarem bazénu, cesty či domu, vyžaduje od zahradního architekta velký cit a smysl pro krásu. Ovšem u hlavních linií – tedy tvaru okrasné zahrady, to ještě nekončí.
                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Tím nejdůležitějším totiž stále zůstává správné osázení okrasné zahrady odpovídajícími rostlinami, které nám budou v těchto podmínkách zdárně růst a všeobecně prosperovat. Což ovšem vyžaduje značnou znalost, zkušenosti a cit pro zahrady jako takové. Rozhodujícími faktory pro okrasnou zahradu může být kupříkladu pořízení zvířete, přístavba či okolní záležitosti. Šetrné zacházení s rostlinami a nalezení vhodného místa v okrasné zahradě pro jejich budoucí růst je důležité a my tato rozhodnutí po konzultaci s Vámi děláme s maximální pečlivostí, aby Vaše okrasná zahrada, nebo čistě funkční zahrada, byla co nejvíce k požadovanému užitku.                                                                                                                                                                                                                                                                          

Je tedy jen v našich rukou s čím vším jsme schopni počítat do budoucna a na co popřípadě upozorníme majitele. Podle toho se odvíjí i kvalita celého návrhu okrasného záhonu, včetně jeho osázení i všech ostatních záležitostí.


Sdílet:  FacebookTwitterGoogle +

Vytvořit nezávaznou poptávku